fbpx

Valkiria-Art przyszła Śladem Kota

Początki pracy w pracowni Ślad Kota sięgają ponad trzydziestu lat wstecz, kiedy to Janusz rozpoczął swoją działalność od małych straganów, na których sprzedawał swoje piękne skórzane buty, torby oraz naszywki. Z biegiem czasu, liczba zainteresowanych klientów rosła, co pozwoliło na powolny, lecz stabilny wzrost firmy.

Mniej więcej piętnaście lat temu, do pracowni dołączyła młoda, przedsiębiorcza Natalia, która z czasem stała się istotnym elementem tej pięknej historii. Dzięki jej wsparciu, Śladem Kota przemienił się w nową pracownię, pełną kreatywnych rozwiązań i artystycznego podejścia.

Zmiana nazwy zamyka pewien etap i otwiera przed nami nową, pełną nadziei przyszłość. Przeszłość Śladem Kota pozostaje dla nas bardzo ważnym elementem w tworzeniu naszej nowej marki Valkiria-Art. Nasza praca to połączenie tradycji z nowoczesnością, to pasja i miłość do piękna skóry i ręcznej roboty.

Dlatego z miłością i dumą informujemy, że nasza pracownia Valkiria-Art powstała z połączenia dwóch pięknych historii – historii Śladem Kota oraz historii Valkiria-Art. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i tworzenie jeszcze piękniejszych rzeczy.

Natalia-Valkiria-art

Natalia

Valkiria-Art

Właściwie dorastała w pracowni. Pierwsze kroki na kaletniczej ścieżce
stawiała jako 13 latka podczas wakacyjnych prac. W tworzeniu odnajduje
sposób na życie i ujarzmienie emocji i wyobraźni. Jako Valkiria szuka w
sztuce siły do walki z demonami codzienności.

Janusz- Śladem kota

Janusz

Śladem Kota

Człowiek który stworzył pracownię. Od lat kieruje się w swojej działalności głównie dawaniem siebie innym. Artysta w pełnym tego słowa znaczeniu, zupełnie wymyka się schematom naszego społeczeństwa. Jak kot podąża własną ścieżka i w żaden sposób nie można przewidzieć gdzie padnie jego następny
krok.