fbpx

Początki pracy w pracowni Ślad Kota sięgają ponad trzydziestu lat wstecz, kiedy to Janusz rozpoczął swoją działalność od małych straganów, na których sprzedawał swoje piękne skórzane buty, torby oraz naszywki. Z biegiem czasu, liczba zainteresowanych klientów rosła, co pozwoliło na powolny, lecz stabilny wzrost firmy.

Mniej więcej piętnaście lat temu, do pracowni dołączyła młoda, przedsiębiorcza Natalia, która z czasem stała się istotnym elementem tej pięknej historii. Dzięki jej wsparciu, Śladem Kota przemienił się w nową pracownię, pełną kreatywnych rozwiązań i artystycznego podejścia.

Zmiana nazwy zamyka pewien etap i otwiera przed nami nową, pełną nadziei przyszłość. Przeszłość Śladem Kota pozostaje dla nas bardzo ważnym elementem w tworzeniu naszej nowej marki Valkiria-Art. Nasza praca to połączenie tradycji z nowoczesnością, to pasja i miłość do piękna skóry i ręcznej roboty.

Dlatego z miłością i dumą informujemy, że nasza pracownia Valkiria-Art powstała z połączenia dwóch pięknych historii – historii Śladem Kota oraz historii Valkiria-Art. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i tworzenie jeszcze piękniejszych rzeczy.